دوشنبه 26 آذر 1397
اخبار تکنولوژی و فناوری ، در هایپرکام
1394/05/17 15:28

نسخه جدید تلگرام فارسی !

نسخه جدید تلگرام فارسی !
تلگرام فارسی
رایگان
موضوع
حجم
۱۲٫۶ مگابایت
نسخه
3.1.1

تلگرام فارسی screenshotتلگرام فارسی screenshotتلگرام فارسی screenshotتلگرام فارسی screenshotتلگرام فارسی screenshotتلگرام فارسی screenshotتلگرام فارسی screenshotتلگرام فارسی screenshotتلگرام فارسی screenshot
توضیحات

امکان حذف تبلیغات به برنامه افزوده شد.


آموزش استیکرها، در نسخه ی جدید
http://goo.gl/itkAYs


اپ پیام رسانی تلگرام با تمرکز بر سرعت و امنیت. فوق العاده سریع، آسان و رایگان.


با استفاده از این اپ می توانید با بیش از 200 نفر چت گروهی انجام داده و با هر شحص ارتباط برقرار کنید. به علاوه می توانید به اشتراک گذاری تا 1 گیگابایت ویدئو بپردازید، تصاویر مختلف را از روی وب ارسال کنید و هر فایل رسانه ای را که دریافت کرده اید برای دیگران ارسال کنید. تمام پیام ها در فضای ابری شما قرار دارند بنابراین می توانید به آسانی از هر وسیله ای به آنها دست یابید.


برای افزایش امنیت، چت های امن در این اپ قرار داده شده اند و می توانید بر روی پیام ها رمز قرار دهید که تنها گیرنده امکان خواندن آن را داشته باشد.
دقت فرمایید این نسخه ی غیر رسمی میباشد.
این برنامه همان برنامه ی Telegram می باشد که فارسی شده است و هیچ تغییری در برنامه و سرورهای برنامه داده نشده است و شما بدون هیچ نگرانی می توانید از تلگرام با زبان فارسی استفاده کنید.


تلگرام یکی از جدیدترین ابزارهای ارسال پیام است. برنامه‌ای مشابه واتس‌اپ ولی در جزئیات بهتر است.


تلگرام بسیار سریع، ساده، امن و کاملاً رایگان است. گروه گفتگو با حد‌اکثر 200 نفر درست کنید، ویدئو‌هایی با حجم حد‌اکثر ۱ گیگا‌بایت و عکس‌ها را با جستجو در وب بفرستید. می‌توانید تمام چیز‌هایی که به اشتراک می‌گذارید را در ابرها ذخیره کنید.


مهم:قبل از بروزرسانی به نسخه ی جدید، اگر شما نسخه ی ۲.۴.۰ به بعد را داشته باشید بدون هیچ مشکلی می توانید به نسخه ی جدید بروزرسانی کنید ولی اگر شما از نسخه های پایین تر از ۲.۴.۰ استفاده می کنید قبل از بروزرسانی حتما نسخه قبلی را حذف کنید و دوباره نسخه جدید را نصب فرمایید.


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :
تصویر :

برچسب ها :